Yasal Uyarı

Yelsa Estetik & Güzellik Salonu web sitesi, içeriği ve uygulamaları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir şekilde tıbbi öneri vermek amaçlanmamıştır.

Sitemizde bulunan bilgiler, hekim muayenesi sağlanan bilgiler ile kıyaslanamaz. Kaynaklarımızda belirtilen dökümanlar Yelsa Estetik ve Güzellik Merkezi açıkça belirtmediği taktirde resmi görüşleri yansıtmamaktadır.

Gizlilik Bildirimi

Bu web sitesinde bilgi paylaşımı zorunluluğunuz olmadan dilediğiniz gibi sayfalarımızı ziyaret edebilir, konu başlıklarında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 Sitemizde yer alan formlar vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim bilgileri (isim, soyisim, telefon numarası, mail adresi vb.) taleplerinizi karşılamak, sorularınızı cevaplamak için toplanmakta ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kullanım Şartları

İşbu web sitesini ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden her kimse, bu  sayfada yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

Yelsa Estetik ve Güzellik Merkezi bu sitedeki bütün talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. Yelsa  Estetik ve Güzellik Merkezi’nin değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Yelsa Estetik ve Güzellik web sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Yelsa Estetik ve Güzellik Merkezi’nin web sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.