Kaşlarımız dış görünüşümüzün en etkili parçalarından biridir. Yüz şeklimize göre tasarlanmış kaşlar bize etkili bakışlar, özgüveni yüksek bir ifade ve kararlı bir duruş sağlar. Ayrıca kaşlar yüzdeki altın oran ölçüsünün de bir parçasıdır.

Halk arasında kıl tekniği adıyla da anılan microblading, cildin en üst tabakası olan epidermise atılan mikro kesilere bitkisel pigmentasyon uygulanarak yapılan bir işlemdir. Tasarlanan kaş şekline ve kaştaki kılların doğal akış yönüne göre yapılan uygulama sonucunda, işlem uygulanan bölgede 3 boyutlu kıl görüntüsü yakalanır.

 

Microblading Kaş Tasarımı Adımları Nelerdir?

  • İşlem öncesinde uygulamayı yapacak olan uzman tarafından kaşınıza uygun tasarım ve ölçü belirlenir.
  • Karşılıklı olarak tasarıma karar verildikten sonra bölgeye anestezik krem uygulaması yapılır. Bu sayede işlem sırasında hiç acı hissedilme.
  • Microblading uygulamasının hemen ardından, kişi iş ve sosyal yaşamına devam edebilir. Fakat birkaç gün kaşlarını yoğun nemlendirici kremler sürmeye ve sudan uzak tutmaya özen göstermelidir.
  • Kaşların renginin tam anlamıyla oturması 1 haftayı bulabilir
  • Microblading uygulamasının kalıcılığı ortalama 2 yıldır.

 

İşlem Sonrası Kaşlar Nasıl Görünüyor?

Microblading Kaş Tasarımı fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak için sizi merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.