Kadın Genital Bölge Epilasyon

İlk seansta %50 ye varan dökülme sağlayabilen Buz Lazer Soprano Ice Platinum cihazımız ile kadın müşterilerimize en hızlı sonuçları sunabilmekteyiz

Kadın Genital Bölge Epilasyon

Kadın Genital Bölge Epilasyon

Kadınların hijyen konusunda en hassas oldukları bölge genital bölgedir. Hijyen konusunda eksik kalındığı zaman mantar, kaşıntı, kızarıklık vb. sonuçlarla uğraşmak zorunda kalırlar. Yazın bikini giymede zorluk, batık oluşumu, özel günlerde koku sorunu, kılların o bölgede sert bir deri yapısı oluşturması gibi nedenler kadınlar için genital bölge epilasyonunu gerekli kılar hale getirmiştir. Ağda, jiet, krem gibi çözümler kalıcı değildir. Buz lazer epilasyon sayesinde kadınlarda genital bölge epilasyonu hem acısız hem de kalıcı şekilde çözülmektedir.

Genital bölgeye epilasyon uygulamasının hiçbir yan etkisi yoktur. Doğru ellerde ve doğru cihazla yapıldığı sürece pürüzsüz bir cilde acısız, ağrısız şekilde kavuşabilirsiniz. Kadınlarda genital bölge epilasyonu diğer bölgelerde olduğu gibi mevsime de bağlı kalmamaktadır.  Yelsa Estetik & Güzellik olarak ilk seansta %50 ye varan dökülme sağlayabilen Buz Lazer Platinum cihazımız ile kadın müşterilerimize en hızlı sonuçları sunabilmekteyiz. Kadın genital bölge epilasyonu dilerseniz tüm vücut ile kombin şekilde yapılabilir. Dilersiniz uygun fiyatlarla paket şeklinde alabilirsiniz.

Kadın genital bölge epilasyon fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak, deneme atışları yaptırmak için sizi merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

Sık Sorulan Sorular

Koltuk altı bölgesi, genital bölge (hassas bölge), bikini bölgesi,yüz kol, bacak, sırt, çene, ense ve boyun bölgelerine lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

Lazer Epilasyon cihazı uygulaması yapılırken çıkan ışınların melanin maddesi tarafından emilmesi ve ısınarak kılların yanmasıdır.

Lazer epilasyon yapan cihazlar kısaca Alexandrite lazer, Ndyag Lazer, diod lazer ve Ipl foto epilasyondur. Soprano Buz Lazer Platinum dünyada ilk defa üç lazer dalga boyuyla aynı anda atış yaparak acısız ve kesin çözümler sunar. Tüm kıl köklerine uygun olması, yanık, acı uzun seanslar gibi sorunları ortadan kaldırması lazer epilasyonda rakipsiz olmasını sağlamaktadır.

Tüm vücut lazer epilasyon Buz Lazer Platinum sayesinde ortalama 35 dakika sürmektedir.

Kişinin kıl yapısına, kıl yoğunluğuna, seanslara düzenli katılım durumuna göre değişmekle beraber 4-8 ay sonrasında tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Kadın lazer epilasyonunda %90 oranında bir kıl kaybı ile seansları tamamlamaktayız. Belli hormon problemleri yaşayan kadın müşterilerimizde (%1 oranındadır) tüyler sonradan yenilenebilmektedir.

Kalıcı ve konforlu çözümler görmek için sonbahar, kış, ilkbahar aylarını seçmenizde fayda var.

Tüy yapısı 18 yaşını doldurduktan sonra kesin bir şekilde oluşmaktadır. Bu sebeple 18 yaş altı öncesinde yapılması uygun değildir.

Bu cihaz ince ve açık renkli kıl yapısına uygundur. Derin kıl kök yapısına uygun bir çalışma yapılamaz. İşlem sırasında acı oranı son derece yüksektir. Tecrübesiz ellerde yanma riski çok kuvvetlidir.

Birkaç yıl öncesine kadar sarı, kızıl renkli kıl yapısına sahip kişilere lazer epilasyon hizmeti verilememekteydi. Ancak Buz Lazer Platinum teknojisi sayesinde tüm kıl yapılarına rahatlıkla lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

Arkadaşlarınızla paylaşın

0 Yorum

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir