Kadın Lazer Epilasyon

Kadınlar doğaları gereği her daim bakımlı ve güzel görünmek ister. Lazer epilasyon tüm bunları geride bırakarak kadınlara kalıcı ve konforlu çözümler sunmaktadır.

Kadın Epilasyon

Kadın Epilasyon

Kadınlar doğaları gereği her daim bakımlı ve güzel görünmek ister. İstenmeyen tüyler de bu görüntünün en rahatsız edici taraflarından birisidir.

Ağda, jilet, tüy dökücü kremler kısa süreli çözümler olmasının yanı sıra kıl köklerinin daha sert ve koyu çıkmasına sebep olmaktadır.

Lazer epilasyon tüm bunları geride bırakarak kadınlara kalıcı ve konforlu çözümler
sunmaktadır. Kadınlar lazer epilasyon sayesinde diledikleri bölgedeki tüylerden kalıcı olarak kurtulabilmektedir. Kadın lazer epilasyonda sağlıklı sonuçlar almak isteyen kişiler belli başlı noktalara çok dikkat etmelidir.

  • Lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz merkezin sizin kıl yapınıza en uygun cihaz ileçalıştığından emin olmalısınız. Maalesef ticari bakış açısıyla sizin kıl yapınıza uygunolmayan lazer cihazlarıyla çalışılabilir ve sonuç hüsran olabilir.
  • Seanslarınızı aksatmadan lazer epilasyonunuza düzenli olarak devam etmelisiniz.
  • Yanık, iz, aşırı kızarıklık vb. gibi sonuçlarla karşılaşmamak için uygulamanızın kadın lazer epilasyon konusunda uzman kişiler tarafından yapıldığından emin olun.

Yelsa Estetik & Güzellik olarak 10 yıllık tecrübemiz, uzman personelimiz ile
Beylikdüzü lokasyonumuzda kadın lazer epilasyon hizmetini en kapsamlı şekilde
vermekteyiz.

Kadin epilasyon  fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak, deneme atışları yaptırmak için sizi merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sık Sorulan Sorular

Koltuk altı bölgesi, genital bölge (hassas bölge), bikini bölgesi,yüz kol, bacak, sırt, çene, ense ve boyun bölgelerine lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

Lazer Epilasyon cihazı uygulaması yapılırken çıkan ışınların melanin maddesi tarafından emilmesi ve ısınarak kılların yanmasıdır.

Lazer epilasyon yapan cihazlar kısaca Alexandrite lazer, Ndyag Lazer, diod lazer ve Ipl foto epilasyondur. Soprano Buz Lazer Platinum dünyada ilk defa üç lazer dalga boyuyla aynı anda atış yaparak acısız ve kesin çözümler sunar. Tüm kıl köklerine uygun olması, yanık, acı uzun seanslar gibi sorunları ortadan kaldırması lazer epilasyonda rakipsiz olmasını sağlamaktadır.

Tüm vücut lazer epilasyon Buz Lazer Platinum sayesinde ortalama 35 dakika sürmektedir.

Kişinin kıl yapısına, kıl yoğunluğuna, seanslara düzenli katılım durumuna göre değişmekle beraber 4-8 ay sonrasında tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Kadın lazer epilasyonunda %90 oranında bir kıl kaybı ile seansları tamamlamaktayız. Belli hormon problemleri yaşayan kadın müşterilerimizde (%1 oranındadır) tüyler sonradan yenilenebilmektedir.

Kalıcı ve konforlu çözümler görmek için sonbahar, kış, ilkbahar aylarını seçmenizde fayda var.

Tüy yapısı 18 yaşını doldurduktan sonra kesin bir şekilde oluşmaktadır. Bu sebeple 18 yaş altı öncesinde yapılması uygun değildir.

Bu cihaz ince ve açık renkli kıl yapısına uygundur. Derin kıl kök yapısına uygun bir çalışma yapılamaz. İşlem sırasında acı oranı son derece yüksektir. Tecrübesiz ellerde yanma riski çok kuvvetlidir.

Birkaç yıl öncesine kadar sarı, kızıl renkli kıl yapısına sahip kişilere lazer epilasyon hizmeti verilememekteydi. Ancak Buz Lazer Platinum teknojisi sayesinde tüm kıl yapılarına rahatlıkla lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

Arkadaşlarınızla paylaşın

0 Yorum

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir