Erkek Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyler kadınların yanı sıra erkekleri de benzer şekilde rahatsız edebilmektedir. Erkelerin lazer epilasyonu tercih etmelerinin sebebi hijyen ve estetik görünümdür.

Erkek Epilasyon

Erkek Epilasyon

İstenmeyen tüyler kadınların yanı sıra erkekleri de benzer şekilde rahatsız edebilmektedir. Erkelerin lazer epilasyonu tercih etmelerinin sebebi hijyen ve estetik görünümdür. Erkeklerdeki kıl yapısı  bilindiği gibi daha sık, kalın ve koyu renktedir. Vücut içerisinde en zor bölge sırttaki kıl yapısıdır. Erkeklerin epilasyon konusunda öncelikli tercihi acısız bir cihazla epilasyon yaptırmaktadır. Buz Lazer in dışındak diğer epilasyon teknolojileri ileri düzeyde bir acı ve yanma hissi uyandırmaktadır. Özellikle erkeklerdeki kıl yapısı ile bu durum artmaktadır. Ancak 3 farklı dalga boyunda atış sağlayan ve -4 dereceye kadar soğutan başlığı ile Buz Lazer Platinum ile erkekler acısız epilasyon yaptırabilmektedir.

Lazer epilasyon hizmeti veren merkezlerin çoğu erkek müşterilere hizmet vermemektedir. Yelsa Estetik & Güzellik Merkezi olarak erkek müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Erkek müşterimizin kendilerini daha rahat hissedebilmeleri için tercihen bay ya da bayan konusunda uzman personelimizle hizmet verebilmekteyiz.

Erkek epilasyon fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak, deneme atışları yaptırmak için sizi  merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sık Sorulan Sorular

Erkekler en çok sırt, elmacık kemiği üzeri, sakal üzeri, boyun, ense ve genital bölgelerine epilasyon yaptırmaktadırlar.

Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Uzman ellerde yapıldığı sürece bu tür sorunlarla karşılaşmanız mümkün değil.

Buz Lazer Platinum ile yapılan epilasyon uygulamasında acı ve ağrı yoktur. Çünkü tedavi başlığının buz başlıklı olmasından dolayı lazer epilasyon uygulaması sırasında cilt altı ısıtılarak kökler yakılır ancak hiç bir acı hissedilmez. Diğer tüm lazer epilasyon uygulamaları acı ve ağrı hissettirmektedir.

Arkadaşlarınızla paylaşın

0 Yorum

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir