Kadınların hijyen konusunda en hassas oldukları bölge genital bölgedir. Hijyen konusunda eksik kalındığı zaman mantar, kaşıntı, kızarıklık vb. sonuçlarla uğraşmak zorunda kalırlar.

Yazın bikini giymede zorluk, batık oluşumu, özel günlerde koku sorunu, kılların o bölgede sert bir deri yapısı oluşturması gibi nedenler kadınlar için genital bölge epilasyonunu gerekli kılar hale getirmiştir. Ağda, jiet, krem gibi çözümler kalıcı değildir. Buz  epilasyon sayesinde kadınlarda genital bölge epilasyonu hem acısız hem de kalıcı şekilde çözülmektedir.

Genital bölgeye epilasyon uygulamasının hiçbir yan etkisi yoktur. Doğru ellerde ve doğru cihazla yapıldığı sürece pürüzsüz bir cilde acısız, ağrısız şekilde kavuşabilirsiniz. Kadınlarda genital bölge epilasyonu diğer bölgelerde olduğu gibi mevsime de bağlı kalmamaktadır.  Yelsa Güzellik olarak ilk seansta %50 ye varan dökülme sağlayabilen Buz Epilasyon Platinum cihazımız ile kadın müşterilerimize en hızlı sonuçları sunabilmekteyiz. Kadın genital bölge epilasyonu dilerseniz tüm vücut ile kombin şekilde yapılabilir. Dilersiniz uygun fiyatlarla paket şeklinde alabilirsiniz.

Kadın genital bölge epilasyon fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak, deneme atışları yaptırmak için sizi merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sık Sorulan Sorular

Kadın epilasyon vücutta hangi bölgelere yapılabilir?

Koltuk altı bölgesi, genital bölge (hassas bölge), bikini bölgesi,yüz kol, bacak, sırt, çene, ense ve boyun bölgelerine epilasyon uygulanabilmektedir.

Epilasyon kılları nasıl etkiler?

Epilasyon cihazı uygulaması yapılırken çıkan ışınların melanin maddesi tarafından emilmesi ve ısınarak kılların yanmasıdır.

Epilasyonda birden fazla cihaz modeli var. En iyi sonucu hangisiyle alırım?

Epilasyon yapan cihazlar kısaca Alexandrite , Ndyag, diod ve Ipl foto epilasyondur. Soprano Buz Epilasyon Platinum dünyada ilk defa üç dalga boyuyla aynı anda atış yaparak acısız ve kesin çözümler sunar. Tüm kıl köklerine uygun olması, yanık, acı uzun seanslar gibi sorunları ortadan kaldırması epilasyonda rakipsiz olmasını sağlamaktadır.

Epilasyon seansları ne kadar sürer?

Tüm vücut epilasyon Buz Epilasyon Platinum sayesinde ortalama 35 dakika sürmektedir.

Kaç seans sonra çözüme kavuşabilirim?

Kişinin kıl yapısına, kıl yoğunluğuna, seanslara düzenli katılım durumuna göre değişmekle beraber 4-8 ay sonrasında tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Epilasyon sonrasında tüylerimin hepsinden kurtulmam mümkün mü?

Kadın epilasyonunda %90 oranında bir kıl kaybı ile seansları tamamlamaktayız. Belli hormon problemleri yaşayan kadın müşterilerimizde (%1 oranındadır) tüyler sonradan yenilenebilmektedir.

Epilasyon yaptırmak için en uygun mevsim hangisidir?

Kalıcı ve konforlu çözümler görmek için sonbahar, kış, ilkbahar aylarını seçmenizde fayda var.

Epilasyon kimlere yapılamaz?

Tüy yapısı 18 yaşını doldurduktan sonra kesin bir şekilde oluşmaktadır. Bu sebeple 18 yaş altı öncesinde yapılması uygun değildir.

Alexandrite Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Bu cihaz ince ve açık renkli kıl yapısına uygundur. Derin kıl kök yapısına uygun bir çalışma yapılamaz. İşlem sırasında acı oranı son derece yüksektir. Tecrübesiz ellerde yanma riski çok kuvvetlidir.

Buz Epilasyon Platinum ince tüyler için kesin çözüm mü?

Birkaç yıl öncesine kadar sarı, kızıl renkli kıl yapısına sahip kişilere epilasyon hizmeti verilememekteydi. Ancak Buz Epilasyon Platinum teknojisi sayesinde tüm kıl yapılarına rahatlıkla epilasyon uygulanabilmektedir.