Hakkımızda

10 yıllık tecrübesi ve kaliteli hizmeti ile Yelsa Estetik & Güzellik Beylikdüzü’nde hizmetinizde.

Yelsa Estetik & Güzellik

10 yıllık tecrübesi ve kaliteli hizmeti ile Yelsa Estetik & Güzellik artık Beylikdüzü’nde hizmetinizde.
Şirinevler’de uzun süredir hizmet veren firmamız tercübelerini ve kalitesini sizlere Beylikdüzü’nde de ulaştırmaya devam ediyor.
Lazer Epilasyon, Medikal Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Protez Tırnak, Kalıcı Makyaj, İpek Kirpik ve Dermapen uygulamaları konusunda hizmet verdiğimiz Belikdüzü’ndeki güzellik merkezimize tanışmak için sizleri de bekliyoruz.
Kaliteli cihazlar, hijyenik bir ortam ve tercübeli personellerimizle mutluluğun adresinde buluşalım.

Sloganımız;
Mutluluğun Adresi
Kalite Politikamız;
Olanın En İyisi!

soprano-ice-buz-platinum-lazer

Soprano Ice Platinum

Soprano ailesinin en son kuşak teknolojisi olan Buz Lazer Platinum, dünyada ilk defa üç lazer dalga boyuyla aynı anda epilasyon yapma imkanını sunuyor. Alexandrite, Ndyag ve diode dalga boylarını uygulama esnasında eşit oranda karıştırılmış bir şekilde atar, en zor ve en açık renkli kıllarda da rakipsiz ve cok etkilidir. Şu ana kadar kullanılan cihazlar kıl köklerini yakmak ve onlardan kullanmak için enerjiyi bir anda derinin altına göndermekteydiler. Bu enerji kıl köküne etki etmekle beraber deriye de zarar vererek ciddi yanıklara bile neden olmaktaydı. Zarar gören bir derinin güneşe çıkması çok tehlikeliydi. Kurutma lazer olarak bilinen AlmaBeauty’denRemove cihazının patentli “GlacialTM teknolojisi” ve patentli “Süper Epilasyon teknolojisi (Super Hair RemovalTM)” ile artık dört mevsim, acısız lazer epilasyon uygulamaları yapılabiliyor. Kurutma lazer epilasyon olarak da bilinen bu yöntem ile cilde hiçbir zarar verilmeden istenmeyen tüy kökleri kurutuluyor.

g5-masaji

G5 Masajı

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.