Yelsa Güzellik

10 yıllık tecrübesi ve kaliteli hizmeti ile Yelsa Güzellik artık Beylikdüzü’nde hizmetinizde.
Şirinevler’de uzun süredir hizmet veren firmamız tercübelerini ve kalitesini sizlere Beylikdüzü’nde de ulaştırmaya devam ediyor.
Medikal Cilt Bakımı,Protez Tırnak, Kalıcı Makyaj, İpek Kirpik uygulamaları konusunda hizmet verdiğimiz Belikdüzü’ndeki güzellik salonumuza tanışmak için sizleri de bekliyoruz.
Kaliteli cihazlar, hijyenik bir ortam ve tercübeli personellerimizle mutluluğun adresinde buluşalım.

 

 

Soprano Ice Platinum

Soprano ailesinin en son kuşak teknolojisi olan Buz Lazer Platinum, dünyada ilk defa üç dalga boyuyla aynı anda epilasyon yapma imkanını sunuyor. Alexandrite, Ndyag ve diode dalga boylarını uygulama esnasında eşit oranda karıştırılmış bir şekilde atar, en zor ve en açık renkli kıllarda da rakipsiz ve cok etkilidir. Şu ana kadar kullanılan cihazlar kıl köklerini yakmak ve onlardan kullanmak için enerjiyi bir anda derinin altına göndermekteydiler. Bu enerji kıl köküne etki etmekle beraber deriye de zarar vererek ciddi yanıklara bile neden olmaktaydı. Zarar gören bir derinin güneşe çıkması çok tehlikeliydi. Kurutma olarak bilinen AlmaBeauty’denRemove cihazının patentli “GlacialTM teknolojisi” ve patentli “Süper Epilasyon teknolojisi (Super Hair RemovalTM)” ile artık dört mevsim, acısız epilasyon uygulamaları yapılabiliyor. Kurutma epilasyon olarak da bilinen bu yöntem ile cilde hiçbir zarar verilmeden istenmeyen tüy kökleri kurutuluyor.

 

 

 

G5 Masajı

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.