İstenmeyen tüyler kadınların yanı sıra erkekleri de benzer şekilde rahatsız edebilmektedir. Erkelerin epilasyonu tercih etmelerinin sebebi hijyen ve güzel görünümdür.

Erkeklerdeki kıl yapısı  bilindiği gibi daha sık, kalın ve koyu renktedir. Vücut içerisinde en zor bölge sırttaki kıl yapısıdır. Erkeklerin epilasyon konusunda öncelikli tercihi acısız bir cihazla epilasyon yaptırmaktadır. Buz Epilasyon’un dışındak diğer epilasyon teknolojileri ileri düzeyde bir acı ve yanma hissi uyandırmaktadır. Özellikle erkeklerdeki kıl yapısı ile bu durum artmaktadır. Ancak 3 farklı dalga boyunda atış sağlayan ve -4 dereceye kadar soğutan başlığı ile “Buz Epilasyon Platinum” ile erkekler acısız epilasyon yaptırabilmektedir.

Epilasyon hizmeti veren merkezlerin çoğu erkek müşterilere hizmet vermemektedir. Yelsa Güzellik  olarak erkek müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Erkek müşterimizin kendilerini daha rahat hissedebilmeleri için tercihen bay ya da bayan konusunda uzman personelimizle hizmet verebilmekteyiz.

Erkek epilasyon fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak, deneme atışları yaptırmak için sizi  merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Sık Sorulan Sorular

Erkek epilasyon hangi bölgelere yapılabilmektedir?

Erkekler en çok sırt, elmacık kemiği üzeri, sakal üzeri, boyun, ense ve genital bölgelerine epilasyon yaptırmaktadırlar.

Erkeklerin kıl yapısı düşünüldüğünde epilasyonun sonunda nasıl bir sonuç alabilirim?

Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Epilasyon iz bırakır mı?

Uzman ellerde yapıldığı sürece bu tür sorunlarla karşılaşmanız mümkün değil.

Erkekler için epilasyon uygulaması acılı mıdır?

Buz Epilasyon Platinum ile yapılan epilasyon uygulamasında acı ve ağrı yoktur. Çünkü başlığının buz başlıklı olmasından dolayı epilasyon uygulaması sırasında cilt altı ısıtılarak kökler yakılır ancak hiç bir acı hissedilmez. Diğer tüm epilasyon uygulamaları acı ve ağrı hissettirmektedir.