Leke Giderme

Cilt lekelerinde tedaviden önce lekenin ana sebebini saptamak çok önemlidir.

Leke Giderme

Leke Giderme

yelsa-leke-giderme-öncesi-sonrası yelsa-leke-giderme-öncesi-sonrası

Cilt lekelerinde tedaviden önce lekenin ana sebebini saptamak çok önemlidir. Çünkü her leke tipi tedavi edilebilir olmayabilir. Cilt lekelerinin sebebi doğuştan olabileceği gibi, hormanel, yanlış ilaç kullanımı, güneş gibi dış etmenlere bağlı da olabilir.

Yelsa Estetik & Güzellik  olarak leke tedavisinde kullandığımız IPL Lazer; çiller, yaşlılık lekeleri, güneş lekesi, hamilelik ve doğum lekeleri tedavisinde kullanılmaktadır. IPL Lazer tek başına bir yöntem olarak kullanılabileceği gibi, diğer leke tedavileriyle beraber kombin olarak da uygulanabilir.

IPL 400-1100 nm arası ışık veren bir cihazdır. IPL leke tedavisinde yıllardan beri kullanılmaktadır. Ayrıca IPL cilt yenileme,  kılcal damar giderme, epilasyon, iz ve çatlak tedavilerinde kullanılır. IPL cihazlarında 400-1100 nm arası ışıktan, tedavide etkili olan dalga boyu seçilerek tedavi yapılabilir.

IPL Lazer uygulaması yapılacak lekeli alana önce jel sürülür, bu jel IPL ışınlarının bölgeye eşit şekilde dağılmasını sağlamaktır.Ayrıca  işlem sırasında bölgeyi soğuk tutarak, rahatlatır.

2-6 seans arasında süren tedavide seans aralıkları 3-4 haftada birdir. Cilt lekenizin derinliğine ve tipine göre her seans açılmaları gözlemleyebilirsiniz.

IPL tedavisi sonbahar ve kış aylarında yaptırabilirsiniz. Bu mevsimlerde dahi işlem sonrası cildinizi güneşten koruduğunuz sürece günlük hayatanıza devam edebilirsiniz.

Leke Giderme (IPL Lazer )uygulamalarımız hakkında fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak için sizi merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Arkadaşlarınızla paylaşın

0 Yorum

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir