Led Maske

Işıklı led maske ile temel maddelerin cildinizde kalmasını, hatta çoğaltıp daha genç bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Led Maske

Led Maske

Cildin yaşlanma süreci ciltteki temel maddelerin ciltten uzaklaşması ile gerçekleşir. Örneğin cildimizde mevcut olan ve cilde canlılık veren madde Hyaluronik Asit cildimizden çevre etkenleri veya yaş’a başlı olarak azalır veya uzaklaşırsa cilt’te kırışıklık meydana gelir.

Işıklı Led maske ile bu maddelerin cildinizde kalmasını hatta çoğalıp daha genç bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Barındırdığı birden fazla ışık frekansı ile birçok probleme ayrı ayrı hitap etmektedir. Led Maske yöntemi oldukça güvenli bir uygulama olup cilt üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Ayrıca radyasyon etkisi de olmadığı, klinik araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. Led Maskedeki her ışık farklı bir cilt sorununa odaklanmaktadır.

YEŞİL IŞIK

Uygulamasının cildi sakinleştirici bir etkisi vardır. Ciltte fazla melanin üretimini engeller ve böylece cilt lekelerinin oluşumunu önler.

 MAVİ IŞIK

Aknelerin giderilmesinden kullanılmaktadır. Mavi ışıktaki ofinite özelliği sayesinde, aknelerin içerisindeki prphyrins bakterileri öldürülmüş olur.

 KIRMIZI IŞIK

Genellikle hasarlı doku düzeltmesinden kullanılır. Yaşlanmış dokuların yenilenmesini sağlarken aynı zamanda geniş gözenekleri sıkılaştırır.

 SARI IŞIK

Ciltte detoks etkisi yaratan maske, kan dolaşımını düzenler.

Led Maske fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak için sizi  merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Arkadaşlarınızla paylaşın

0 Yorum

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir