Kadın Buz Epilasyon

Kadınlar doğaları gereği her daim bakımlı ve güzel görünmek ister. Buz epilasyon tüm bunları geride bırakarak kadınlara kalıcı ve konforlu çözümler sunmaktadır.

Kadın Epilasyon

Kadın Epilasyon

Kadınlar doğaları gereği her daim bakımlı ve güzel görünmek ister. İstenmeyen tüyler de bu görüntünün en rahatsız edici taraflarından birisidir. Ağda, jilet, tüy dökücü kremler kısa süreli çözümler olmasının yanı sıra kıl köklerinin daha sert ve koyu çıkmasına sebep olmaktadır.

Buz epilasyon tüm bunları geride bırakarak kadınlara kalıcı ve konforlu çözümler
sunmaktadır. Kadınlar buz epilasyon sayesinde diledikleri bölgedeki tüylerden kalıcı olarak kurtulabilmektedir. Kadın buz epilasyonda sağlıklı sonuçlar almak isteyen kişiler belli başlı noktalara çok dikkat etmelidir.

  • Buz epilasyon yaptırmak istediğiniz merkezin sizin kıl yapınıza en uygun cihaz ile çalıştığından emin olmalısınız. Maalesef ticari bakış açısıyla sizin kıl yapınıza uygun olmayan cihazlarıyla çalışılabilir ve sonuç hüsran olabilir.
  • Seanslarınızı aksatmadan epilasyonunuza düzenli olarak devam etmelisiniz.
  • Yanık, iz, aşırı kızarıklık vb. gibi sonuçlarla karşılaşmamak için uygulamanızın kadın buz epilasyon konusunda uzman kişiler tarafından yapıldığından emin olun.

Yelsa Güzellik olarak 10 yıllık tecrübemiz, uzman personelimiz ile
Beylikdüzü lokasyonumuzda kadın epilasyon hizmetini en kapsamlı şekilde
vermekteyiz.

Kadın epilasyon  fiyatlarını ve kampanyalarımızı öğrenmek, ücretsiz muayene olmak, deneme atışları yaptırmak için sizi merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sık Sorulan Sorular


Kadın epilasyon vücutta hangi bölgelere yapılabilir?

Koltuk altı bölgesi, genital bölge (hassas bölge), bikini bölgesi,yüz kol, bacak, sırt, çene, ense ve boyun bölgelerine epilasyon uygulanabilmektedir.


Epilasyon kılları nasıl etkiler?

Epilasyon cihazı uygulaması yapılırken çıkan ışınların melanin maddesi tarafından emilmesi ve ısınarak kılların yanmasıdır.


Epilasyonda birden fazla cihaz modeli var. En iyi sonucu hangisiyle alırım?

Epilasyon yapan cihazlar kısaca Alexandrite, Ndyag, diod ve Ipl foto epilasyondur. Soprano Buz Epilasyon Platinum dünyada ilk defa üç dalga boyuyla aynı anda atış yaparak acısız ve kesin çözümler sunar. Tüm kıl köklerine uygun olması, yanık, acı uzun seanslar gibi sorunları ortadan kaldırması epilasyonda rakipsiz olmasını sağlamaktadır.


Epilasyon seansları ne kadar sürer?

Tüm vücut epilasyon Buz Epilasyon Platinum sayesinde ortalama 35 dakika sürmektedir.


Kaç seans sonra çözüme kavuşabilirim?

Kişinin kıl yapısına, kıl yoğunluğuna, seanslara düzenli katılım durumuna göre değişmekle beraber 4-8 ay sonrasında tüylerinizden kurtulabilirsiniz.


Epilasyon sonrasında tüylerimin hepsinden kurtulmam mümkün mü?

Kadın epilasyonunda %90 oranında bir kıl kaybı ile seansları tamamlamaktayız. Belli hormon problemleri yaşayan kadın müşterilerimizde (%1 oranındadır) tüyler sonradan yenilenebilmektedir.


Epilasyon yaptırmak için en uygun mevsim hangisidir?

Kalıcı ve konforlu çözümler görmek için sonbahar, kış, ilkbahar aylarını seçmenizde fayda var.


Epilasyon kimlere yapılamaz?

Tüy yapısı 18 yaşını doldurduktan sonra kesin bir şekilde oluşmaktadır. Bu sebeple 18 yaş altı öncesinde yapılması uygun değildir.


Alexandrite Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Bu cihaz ince ve açık renkli kıl yapısına uygundur. Derin kıl kök yapısına uygun bir çalışma yapılamaz. İşlem sırasında acı oranı son derece yüksektir. Tecrübesiz ellerde yanma riski çok kuvvetlidir.


Buz Epilasyon Platinum ince tüyler için kesin çözüm mü?

Birkaç yıl öncesine kadar sarı, kızıl renkli kıl yapısına sahip kişilere epilasyon hizmeti verilememekteydi. Ancak Buz Epilasyon Platinum teknojisi sayesinde tüm kıl yapılarına rahatlıkla epilasyon uygulanabilmektedir.

Arkadaşlarınızla paylaşın